Про нас

G.Design – це студія дизайну інтер’єрів та ремонту під ключ.
Ми займаємось розробкою комплексних дизайн-проектів.

Що це таке?

Дизайн-проект інтер’єру – це індивідуальна організація простору і розробка стилю Вашого приміщення з врахуванням особистих потреб та побажань.

Чому це так важливо?

По-перше – це можливість використання нашого професійного досвіду у сфері дизайну, ми допомагаємо практично реалізувати Ваше бачення та знайти найкращі рішення з використанням сучасних стилів.

По-друге – дизайн-проект завжди в першу чергу передбачає функціональність приміщення, правильне використання площ під Ваші потреби, зручне розміщення меблів в інтер’єрі, і навіть банальне – це правильне розміщення вимикачів світла.

По третє – економія. Завдяки дизайн-проекту Ви можете зекономити до 40% на перевитратах будівельних матеріалів, а за допомогою наших підрядників – до 20% на вартості оздоблювальних і будівельних матеріалів.

А авторський нагляд потрібен для того, щоб Ви взагалі не відчули на собі всі проблеми та незручності ремонту, оскільки в той час коли Ви займаєтесь своїми улюбленими справами, або просто знаходитесь на роботі, ми ведемо весь цей процес за Вас. Авторський нагляд – це Ваш провідник через всі складнощі ремонту!

І найголовніше – дизайн проект потрібен як при бюджетному ремонті, так і при преміальному. Оскільки економія і якість ніколи не буває зайвою.

Зв’яжіться з нами просто зараз, заповнивши форму внизу!

 

Top